Hakkımızda

Demir çelik, soğuk çekme tel, soğuk çekme lama ve tel ezme konusunda faaliyet gösteren DÇT Demir-Çelik Tel San. ve Tic. A.Ş. İstanbul’da kurulu tesisleri ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

1970’li yıllarda Türk demir çelik sanayisinde önemli bir yer tutan İstanbul Perşembe Pazarında bir atölye olarak faaliyetine başlayan DÇT, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek sektörde aranan bir marka olmuştur.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisine rehber edinmiş olan DÇT Demir-Çelik Tel San. ve Tic. A.Ş. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak bilinen kalitesini bu şekilde tescillemiştir.

Özellikle PVC Kapı ve Pencerelerin Kilit ve İspanyolet Laması üretiminde DÇT’nin sahip olduğu yüksek kalite ve kapasite yurt içindeki müşterilerimizin başta doğu Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya pazarlarına açılmalarına olanak sağlamıştır.Bu sayede Türkiye, kilit ve ispanyolet üretimi konusunda Avrupa ülkeleri arasında ilk sıralara yükselmiştir.

Gelişen teknolojiyi her bir üretim aşamasına entegre ederek hassas ölçü ve düşük toleranslarda yüksek kalite ve kapasitede üretim yapabilecek modern bir teknolojiye sahip olan DÇT sürekli artan müşteri taleplerini bu şekilde karşılayabilmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında edinilmiş olan güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden, prensiplerinden ayrılmadan hizmet vermeye ve büyümeye devam eden DÇT sahip olduğu üretim kalitesi ve üretim kapasitesi ile kendi sektöründe Avrupa’nın önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Gerek ulusal ve gerekse uluslararası norm ve standartlara uygun olarak en üst kalitede ürettiği ürün çeşitleri ile, satış ve pazarlama deneyimi ile Dünya pazarında da aranan bir marka olmak yolunda hızla ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak, Güvenilir olmak, Yeniliklere açık olmak, Yasalara ve Prosedürlere bağlı kalmak DÇT Demir-Çelik Tel San. Ve Tic. A.Ş.’nin en önemli başarı kriterleridir.